SPOŁECZNOŚĆ SMSLabs ROŚNIE, DZIĘKUJEMY!

24 października 2016
Redakcja

Nasza społeczność się cały czas powiększa. Wysłaliśmy już kilka milionów wiadomości. Mamy już ponad 100 polubień na Facebooku. Obecni byliśmy już na dwóch konferencjach dla programistów PHP. Mimo wszystkich tych pozytywów w tym tygodniu nasza społeczność zdołała nas bardzo mocno i miło zaskoczyć.

NIEZALEŻNA BIBLIOTEKA SMSLABS

Oficjalna biblioteka SMSLabsTM jest w trakcie przygotowywania i już niedługo będzie gotowa. Nasza społeczność okazała się być jednak szybsza! Szczególne podziękowania przesyłamy panu Januszowi Pyzio z ITtools, który zupełnie niezależnie przygotował specjalną bibliotekę dla SMSLabsTM, aby ułatwić wszystkim korzystanie z usługi. Jest ona udostępniona na licencji MIT, co daje wszystkim możliwość dowolnego używania, kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania jej. Nasz dział IT skonstatował, że biblioteka jest bardzo profesjonalnie napisana i z pewnością będzie przydatna dla tych, którzy nie chcą czekać na wersję oficjalna. Zachęcamy do zapoznania się z nią TUTAJ.

ITTools

Powstałe w maju 2013 roku ITTools to firma pana Janusza, która przede wszystkim zajmuję się tworzeniem dedykowanych aplikacji dla dużych firm oraz korporacji. Są to programiści pasjonaci, którzy kodują nie tylko w pracy. Tylko ktoś kto uwielbia programować i jest w tym dobry poświęciłby swój wolny czas aby stworzyć niezależną bibliotekę do SMSLabsTM.

PODSUMOWANIE

Wkład społeczności SMSLabsTM sprawia, że nasze proste i wygodne API do wysyłki SMSów staje się jeszcze prostsze i wygodniejsze w obsłudze. Dziękujemy za każdą Waszą cegiełkę! Jeśli i Ty masz propozycję jak moglibyśmy usprawnić SMSLabsTM lub naszą bliźniaczą usługę EmailLabsTM to daj nam znać.
A jeśli Twoja firma nie wysyła jeszcze wiadomości przez nasze API to zachęcamy do rejestracji i testów. Na start każdy otrzymuje 50 SMSów za darmo!

Załóż darmowe konto

Pozdrawiamy,
Zespół SMSLabsTM

Comments

comments