Pakiet Enterprise – Dlaczego Warto?

5 października 2016
Redakcja

SMSLabs

Znasz już zapewne standardową ofertę SMSLabs, gdzie dostajesz dostęp do naszego wygodnego API i zaawansowanej analityki, jeden sender ID, jedne numer dziewięciocyfrowy do komunikacji dwustronnej oraz specjalistyczne wsparcie. Wszystko to dostępne jest bez dodatkowej opłaty, wystarczy tylko wysyłać SMSy przez SMSLabs.

A co jeśli prowadzisz dużą działalność np. bank, agencję marketingową lub duży sklep internetowy? Na pewno zależy Tobie na zwiększonym bezpieczeństwie i szybszej wysyłce. Za niewielką dopłatą możesz wykupić pakiet Enterprise. Poniżej przeczytasz o wszystkich dodatkach jakie dostaniesz.

SZYBSZA WYSYŁKA

PAKIET STANDARD PAKIET ENTERPRISE
SMS PRO yes yes
SMS FAST +1gr/sms yes
SMS SUPER FAST no +1gr/sms

W SMSLabs oferujemy wysyłkę trzech podstawowych rodzajów wiadomości: SMS PRO, SMS FAST i SMS SUPER FAST. Klienci z pakietem Enterprise nie muszą dopłacać za wysyłkę SMSów typu FAST, które mają zwiększony priorytet dostarczenia i dlatego używane są do wysyłania głownie wiadomości transakcyjnych. Za dopłatą 1gr za SMS istnieje również możliwość wysyłki wiadomości przez indywidualny kanał, do którego nie mają dostępu klienci korzystający z pakietu Standard. Są to tak zwane SMSy SUPER FAST. Wysyłasz bardzo ważne SMS transakcyjne, takie jak tokeny bankowe lub alerty? Warto rozważyć wysyłkę za pomocą SMSów typu SUPER FAST.

ZWIĘKSZONE BEZPIECZEŃSTWO

Bardzo dobrym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa w prowadzaniu komunikacji jest skonfigurowanie VPN (Wirtualnej Sieci Prywatnej). Stworzone zostaje bezpośrednie zaszyfrowane połączenie pomiędzy Twoim systemem a serwerami SMSLabs. Nikt, kto nie posiada odpowiednich kluczy, nie będzie w stanie podsłuchać tego połączenia. VPN zabezpieczy Twoją wysyłkę przed hakerami, cenzurą i innymi niebezpieczeństwami Internetu. Kiedy wykupujesz pakiet Enterprise podłączamy Twoje konto do Wirtualnej Sieci Prywatnej tym samym zapewniając większy spotnień bezpieczeństwa.

Dodatkowo pakiet Enterprise daje możliwość blokowania dostępu do API i panelu dla wybranych IP. Jeśli nie chcesz aby istniała możliwość zalogowania się do Twojego konta z dowolnego komputera skorzystaj z tej funkcji. Będziesz mieć już stuprocentową pewność, że nikt nie namiesza w Twojej wysyłce.

DEDYKOWANE WSPARCIE

Wraz z wykupieniem pakietu Enterprise otrzymujesz status kluczowego klienta. Dostajesz wtedy dedykowane wsparcie i możliwość kontaktowania z biurem obsługi klienta SMSLabs się nie tylko poprzez chat i e-mail, ale również telefonicznie. W krytycznych sytuacjach pomożemy Ci 24/7. Możesz spać spokojnie z pewnością, że Twoje wiadomości dotrą do klienta tak szybko jak to możliwe. Każda wysyłka jest natychmiastowo naprawiana, nie musisz się martwić o przerwę w wysyłce.

INNE DODATKI

Teraz widzisz ile można zyskać korzystając z pakietu Enterprise, ale to nie wszystko co dostajesz od SMSLabs gdy wykupujesz ten pakiet. Wraz z nim otrzymujesz jeszcze:

  • dwa sender ID
  • dwa numery dziewięciocyfrowe do komunikacji dwustronnej
  • możliwość tworzenia wielu kont użytkowników
PODSUMOWANIE

Najprawdopodobniej pakiet Standard okaże się wystarczająco dobrym rozwiązaniem dla większości z was. Jednak jeśli Twoja organizacja wysyła dużo ważnych wiadomości transakcyjnych, które mają zwiększony priorytet wysyłki i zależy jej na zwiększonym bezpieczeństwie zachęcamy to wykupienia pakietu Enterprise. Na pewno was nie zawiedzie!

Comments

comments