Jak zasilić konto w SMSLabs?

20 lipca 2016
Redakcja

SMSLabs

Jednym z głównych założeń SMSLabs jest wygoda użytkowania. Podążając za tą myślą stworzyliśmy przejrzysty i nieskomplikowany cennik. Daje on dwie możliwości płacenia: wygodny PRE-PAID (przed wysyłką) oraz POST-PAID (po wysyłce). Aby korzystać z SMSLabs nie musisz nawet podpisywać umowy. Ten wpis pokaże jak w trzech krokach dokonać u nas płatności. Zobacz jakie to proste!

PRE-PAID

Korzystając z opcji PRE-PAID nie musisz podpisywać umowy. Płacisz i nie martwisz się, że przekroczysz założony budżet. Aby doładować konto wystarczy:

1. Zalogować się do SMSLabs:

Platnosci1

2. Po otwarciu panelu po prawej należy odnaleźć zakładkę środki i kliknąć przycisk ‘Doładuj’.

platnosci2

3. Teraz już tylko musisz wybrać odpowiednią kwotę i podążać za instrukcjami PayU.

platnosci3

Na razie można dokonać płatności wykonując przelew bankowy. Choć już niedługo wprowadzimy możliwość płacenia kartą kredytową oraz ustawienia płatności cyklicznych.

POST-PAID

Jeśli wysyłasz dużo wiadomości i nie chcesz być ograniczony daj nam znać. Podpiszemy umowę POST-PAID i po każdym okresie rozliczeniowym wystawimy fakturę o wysokości opłat zależnych od liczby wysłanych wiadomości oraz dodatkowych funkcjonalności.

Podsumowanie

Szukasz prostego i niezawodnego rozwiązania do wysyłki i odbioru SMS? Chcesz obniżyć koszty lub uwolnić się od zobowiązujących umów? Załóż darmowe konto już dziś!
Zarejestruj się już dziś >>

Pozdrawiamy,
Zespół EmailLabs i SMSLabs

Comments

comments